projektpraca.eu

Programisja Java

NextBuy Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 czerwca 2019
  • Ważna do: 10 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie i rozwój autorskiej aplikacji webowej typu B2B zgodnie ze specyfikacją funkcjonalną
  • Weryfikacja poprawności dostarczonego kodu (testy jednostkowe, integracyjne)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej rozwiązania
  • Metodyka pracy: Scrum, GitFlow, CI/CD
  • Stos technologiczny: Java 11, Spring, Hibernate, PostgreSQL, Gradle, Vaadin Flow, Polymer, GIT, Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo), IntelliJ Idea, JRebel,
  • Docker, Azure

Wymagania

  • Wymagana wiedza i umiejętności:
    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java (preferowany full-stack developer)
    • Dobra znajomość technologii Java SE
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
    • Znajomość Spring (SpringBoot, SpringDataJPA, SpringSecurity)
    • Znajomość Hibernate/JPA oraz SQL (pgSQL)
    • Znajomość HTML5, JavaScript, CSS3 oraz przynajmniej jednej ze współczesnych technologii web: angular, react, vue, polymer, itp.
    • Znajomość Gradle (lub Maven), GIT
    • Znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk programistycznych
  • Mile widziane
    • Znajomość frameworka Vaadin Flow lub technologii Google Polymer
    • Znajomość narzędzi CI/CD
    • Znajomość systemu Linux
  • Znajomość języka angielskiego (swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej)