projektpraca.eu

Pracownik produkcji

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 czerwca 2024
  • Ważna do: 31 sierpnia 2024
79
2024-06-27 2024-08-31

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu produkcji
  • Przygotowywanie surowca do produkcji
  • Kontrola jakości surowców oraz gotowego wyrobu

Oferujemy :

  • Atrakcyjne zasady premiowania
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy
  • Płatną przerwę 30 minut
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Dokładność i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Kontakt z pracodawcą

798650540

Adres e-mail

ktarlowska@kleen-tex.com