Kierownik zakładu produkcyjnego-praca w miejscowości Jeziórko 3, gmina Grębów, pow. tarnobrzeski, woj .podkarpackie

Bioselect Sp. z o. o. w Rakowie
  • Dodano: 28 czerwca 2024
  • Ważna do: 12 lipca 2024
52
2024-06-28 2024-07-12

Opis stanowiska pracy

Organizacja produkcji oraz nadzór nad prawidłowym procesem przetwarzania odpadów, prowadzenie bieżącej ewidencji procesu technologicznego, optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod katem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów produkcji, zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego, nadzór nad sprzedażą wytworzonych produktów, efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników, monitorowanie, kontrolowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników, tworzenie raportów wewnętrznych dla potrzeb spółki.

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjny pakiet premiowy, pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji, pakiet socjalny (abonament medyczny).

Wymagania

Wykształcenie wyższe, doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, nastawienie na osiąganie celów, doskonała organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji pod presją, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, komunikatywność, systematyczność, czynne prawo jazdy kat. B

Kontakt z pracodawcą

517 296 819

Adres e-mail

b.czerwiec@bioselectodpady.pl