projektpraca.eu

Pracownik ds. Posprzedażowej Obsługii Klienta

UTI.PL Sp. z o.o
  • Dodano: 29 maja 2023
  • Ważna do: 12 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Zdobądź przydatną wiedzę i doświadczenie do swojej kariery. Rozwijaj się na rynku nowych technologii razem z firmą UTI.PL, liderem usług internetowych ICT w woj. świętokrzyskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat ? Wejdź na https://uti.pl/

Jak wygląda typowy dzień na tym stanowisku?

  • przyjmowanie i realizacja zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych, rozdzielanie zleceń do specjalistów,
  • działania informacyjne dot. realizacji usług
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,
  • aktualizacja i uzupełnianie danych do systemu,
  • współpraca z działem handlowym.

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • Posiadasz optymistyczne nastawienie do pracy oraz wysoką kulturę osobistą
  • Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne, charakteryzuje Cię swoboda wypowiedzi
  • Umiesz działać w sytuacjach stresujących
  • Jesteś osobą zorganizowaną i samodzielną
  • Stawiasz na swój rozwój oraz cenisz sobie zdobywanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta- warunek konieczny

Co oferujemy?

  • Stabilna forma zatrudnienia, w oparciu o umowę zlecenie/o pracę
  • Pracę w trybie 8- godzinnym od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, weekendy, święta i popołudnia zawsze wolne
  • Oprócz wynagrodzenia zasadniczego, premie, dodatki stażowe
  • Pakiet Benefitów, a w nich m.in: Karta Multisport, Vouchery Zakupowe, Pakiety Internetu
  • W związku ze stale rozwijającą się strukturą firmy, realna możliwość awansu
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz pełne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  •  Siedziba firmy mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym, co daje Ci duży komfort pracy i bardzo dobre połączenie komunikacyjne
  • Spotkania integracyjne
  • Nieograniczony dostęp do kawy z naszego firmowego ekspresu
  • Sala relaksu, a w niej między innymi tenis stołowy, piłkarzyki
  • I najważniejsze! Świetną atmosferę, której mogą pozazdrościć nam inne firmy!

Wyślij aplikację już dziś i odwiedź nas w biurze! Porozmawiamy o Twoich możliwościach pracy w UTI.PL Czekamy na Ciebie!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."