projektpraca.eu

Pracownik budowlany - wykończenia wnętrz

NOR-MAL Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 marca 2024
  • Ważna do: 28 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Firma NOR-MAL Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko: Pracownik Budowlany - Specjalista do Prac Wykończeniowych.

Ogólny zakres obowiązków obejmuje wykonywanie prac wykończeniowych, takich jak zabudowy G-K, sufity, szpachlowanie, malowanie, układanie płytek.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy z Kielc

  • Pracę w przyjaznym, zgranym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia w zawodzie

  • Terminowe wypłaty w wysokości 8000zł-11000zł/miesięcznie (w zależności od umiejętności).

  • Premię za polecenie pracownika

Miejsce pracy: delegacje na terenie Polski - głównie woj. mazowieckie, łódzkie i świętokrzyskie (delegacje od poniedziałku do piątku)

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie w delegacji skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych

  • Dokładność wykonywanych prac

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Zaangażowanie

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (jesteśmy otwarci na pracowników z zagranicy)

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY W DELEGACJI NA TERENIE POLSKI

    mile widziane również osoby do 26 roku życia ze statusem studenta (umowa zlecenie netto=brutto) - przyuczenie lub z doświadczeniem w wykończeniach wnętrz