projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Katarzyna Rekrutacja
  • Dodano: 04 lipca 2024
  • Ważna do: 18 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej,

Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie,

Przygotowywanie i redagowanie pism, przygotowywanie zestawień,

Obsługa oraz archiwizacja dokumentacji

Wystawianie i sprawdzanie faktur,

Obsługa klienta.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie,

Znajomość obsługi komputera i programu MS Office,

Komunikatywność i zaangażowanie,

Czynne prawo jazdy kat.B - mile widziane

Mile widziana znajomość j. angielskiego,

Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY)

Status osoby biernej zawodowo.

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Jednozmianowy system pracy,

Możliwość rozwoju,

Miłą atmosferę pracy,

Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

telefon: 534 036 447

mail: Katarzyna.Saltarska@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik biurowy - Administracja biurowa

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności