projektpraca.eu

Pracownik biurowo-kadrowy staż - wymagane orzeczenie

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 03 października 2024
  • Ważna do: 17 października 2024
103
2024-10-03 2024-10-17

Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, biernych zawodowo, zamieszkujących woj. świętokrzyskie.

Projekt współfinansowany ze środków PFRON.

Oferuję możliwość odbycia stażu zawodowego w charakterze Pracownika biurowo-kadrowego w Kielcach.

Zakres obowiązków:

- praca z dokumentacją,

- przygotowywanie, porządkowanie i archiwizacja dokumentów,

- przygotowywanie raportów i zestawień,

- pomoc w sprawach kadrowych.

W ramach stanowiska oferujemy:

- 3-miesięczne wdrożenie stanowiskowe równoznaczne z odbyciem stażu zawodowego,

- Stypendium stażowe,

- Możliwość nabycia doświadczenia w obszarze prac biurowych oraz spraw kadrowych,

- Wsparcie trenera pracy.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

- dobrze odnajduje się w pracach związanych z dokumentacją oraz chciałaby się rozwijać w tym obszarze,

- jest operatywna, dobrze zorganizowana, skrupulatna,

- chciałaby podnieść swoje kompetencje lub się przebranżowić.

Kontakt z pracodawcą

534036447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl