projektpraca.eu

Pracownik biurowy

MB Recycling
  • Dodano: 02 grudnia 2020
  • Ważna do: 16 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego. W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osobę do pracy na stanowisku:

pracownika biurowego

Miejsce pracy: ul. Wrzosowa 60, Micigózd (12 km od centrum Kielc).

Opis stanowiska:

- kompleksowa obsługa biura Zakładu ZSEiE

- koordynowanie oraz kompletowanie dokumentacji księgowej w formie papierowej i elektronicznej

- realizacja zamówień oraz koordynacja współpracy z dostawcami wybranych usług

- tworzenie i prowadzenie baz danych dostawców i kontrahentów

- wprowadzenie zleceń w wewnętrznym systemie

- tworzenie zestawień i raportów, analiza danych stanów magazynowych i części zamiennych

- sporządzanie dokumentów firmowych

- pomoc w rozliczaniu prac pracowników

- kontakt telefoniczny z klientami

- obsługa urządzeń biurowych

- archiwizacja dokumentów zgodnie z przyjętymi zasadami

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, elektronika, automatyka i robotyka lub pokrewne

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku min rok

- wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista

- zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów

- umiejętność pracy zespołowej

- mile widziana znajomość programów: Enova, pakiet Office, Outlook

- dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności.

Dokument aplikacyjny proszę przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@utylizacja.org W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. PGO sp.k. z siedzibą w Kielcach. Dane osobowe przetwarzane będą będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.  Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".