projektpraca.eu

Produkcja sztucznej trawy (€ 14.97 brutto/h)

PRAMER
  • Dodano: 25 kwietnia 2024
  • Ważna do: 09 maja 2024
52
2024-04-25 2024-05-09

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Praca w Holandii w miejscowości Nijverdal. Praca w firmie zajmującej się produkcją dywanów sztucznej trawy. Praca wewnątrz, na hali przy obsłudze maszyn produkcyjnych, pakowaniu oraz kontroli jakości. Do obowiązków pracownika należy także przenoszenie rolek ważących ok. 16kg. Praca na dwie zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00. Nie jest to oferta pracy dla par.

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie (€107 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)
- stawkę godzinową: €14.79 brutto/h
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- dostępność na długi okres czasu
- znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B
- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48662677889
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850

Kontakt z pracodawcą

+48327390079

Adres e-mail

rekrutacja@pramer.pl