projektpraca.eu

Pracownik biurowy z AutoCad lub inne

DarCraft
  • Dodano: 11 czerwca 2024
  • Ważna do: 25 czerwca 2024
178
2024-06-11 2024-06-25

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie prostych rysunków wektorowych dxf, dwg w programach CAD ( AutoCAD, ZWCAD)

  - Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby realizowanych projektów

  - Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,

  - Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów,

  - Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych,

OFERUJEMY:

  Zatrudnienie w oparciu umowę zlecenie/ umowę o pracę

   Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

  Udział w ciekawych i rozwojowych projektach

  Pracę z doświadczonym i zangażowanym zespołem,

Wymagania

Obsługa AutoCAD/ ZWCAD ( Tworzenie prostych rysunków wektorowych dxf/dwg )

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub osoba w trakcie studiów do przyuczenia,

- Sumienność i samodzielność

- Dobra organizacja pracy,

- Umiejętność nawiązywania kontaktów,

- Umiejętności pracy na komputerze (MS Office),

CV proszę przesłać na adres biuro@darcraft.com.pl

Kontakt z pracodawcą

732007588

Adres e-mail

biuro@darcraft.com.pl