projektpraca.eu

Praca w InPost - doręczanie przesyłek

IN LOGISTICS
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 17 października 2024
217
2024-09-24 2024-10-17

Opis stanowiska pracy

Poszukujmy doświadczonego W PROWADZENIU AUT DOSTAWCZYCH kierowcy Kat. B na stanowisko Kuriera do doręczania przesyłek lub obsługi paczkomatów.

Oferujemy:

  • stabilną pełną wyzwań pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premię

  • nowoczesna flota pojazdów, nowe auta

  • profesjonalne szkolenia

  • stałe niezmienne trasy

  • przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy

  • to przede wszystkim Ty masz wpływ na to ile zarabiasz! nie ograniczaj się!

  • praca od poniedziałku do piątku, + 1 sobota w miesiącu, do wyboru, wynagrodzenie co miesiąc standardowo

średnie zarobki 4500-6500 NETTO -  mogą byc oczywiscie wyższe dla zaangażowanych.

Wymagania

Wymagamy :

  • prawo jazdy kategorii B

  • minimum 1 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego (typu bus)

  • wieku powyżej 20 +

  • sumienność oraz umiejętność pracy w terenie

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania owego zawodu

Adres e-mail

nwozniak.inlogistics@gmail.com