projektpraca.eu

Pomoc nauczyciela

Ośrodek "Kolorowa Skarpetka" we Włoszczowie
  • Dodano: 03 lipca 2024
  • Ważna do: 17 lipca 2024
216
2024-07-03 2024-07-17

Opis stanowiska pracy

Ośrodek "Kolorowa Skarpetka" we Włoszczowie poszukuje osoby do pracy na stanowisko pomoc nauczyciela w grupie terapeutycznej. Do obowiązków będzie należało wsparcie wychowawców w pracy opiekuńczo-wychowawczej oraz współpraca w zakresie wykonywania zadań z pozostałymi pracownikami ośrodka.

Wymagania

Wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, pracowitość, empatia oraz cierpliwość.
Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
Prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy.

Adres e-mail