projektpraca.eu

Pomoc kuchenna w małej restauracji

SkyTrade Punkt Restauracyjny
  • Dodano: 08 lipca 2024
  • Ważna do: 22 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Mała Restauracja z centrum Kielc (okolice ul. IX Wieków) zatrudni Pomoc Kuchenną na pełny etat. W odróżnieniu od większości punktów gastronomicznych, Nasza Restauracja jest czynna od 8 do 17, od poniedziałku do piątku, oraz w soboty od 9 do 13, czyli można powiedzieć że nie pracujemy w weekendy.

Poszukujemy, osoby pozytywnie nastawionej do pracy, w miłej atmosferze i młodym zgranym zespole. Cały sprzęt kuchenny jest nowy, wysokiej klasy. Większość procesów które się tylko da - robią maszyny: Kotleciarka, Robot do Ciasta, Piec Konwekcyjno-Parowy z termosondą, ziemniaków nie obieramy - kupujemy obrane.

Specjalizujemy się w prostych daniach kuchni polskiej, oraz produkcji i sprzedaży kanapek.

Godziny pracy, do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wstępnie będzie to od 6:30-7:00 do 14:30-15:00. Na początek współpracy, oferujemy umowę zlecenie - gdy stwierdzimy że Nasza współpraca jest ok, oczywiście umowa o pracę na pełny etat.

Wynagrodzenie? Warunki płacowe w gastronomii są, jakie są, ale... przy odrobinie widocznego zaangażowania, osiągniemy satysfakcjonujące warunki, dla obu stron.

Nie wymagamy doświadczenia - jedynie chęci i zapału do pracy.

Gwarantujemy szybki proces rekrutacyjny - Otwarcie lokalu planujemy na 15 lipca.

Zgłoszenia proszę przesyłać mailowo na adres podany w ogłoszeniu.

Wymagania

- orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepidowska);

- chęci do pracy;