projektpraca.eu

Pracownik na produkcji, piekarnia

Intensive Work
  • Dodano: 03 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
165
2024-10-03 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

- 30 zł brutto/godz.,

- niedziela 32 zł brutto/h - szkolenia wstępne przygotowujące do pracy, - pracę od zaraz, na dłuższy okres czasu,

-dodatek za 100% frekwencję wysokości 300zł brutto/miesiąc ( w przypadku akceptacji naszych warunków)

-tygodniowy okres wdrożenia wraz z asystą doświadczonego pracownika

-pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

formowanie kształtów pieczywa np. zawijanie ciabatty

- odbieranie blach z linii produkcyjnej

- jeżdżenie wózkami z pieczywem

- zliczanie i pakowanie produktów

Wymagania

- badania Sanepid, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

- gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

- chęć do pracy fizycznej.

Kontakt z pracodawcą

+48 575 473 886

Adres e-mail

l.senyk@intensive-group.pl