projektpraca.eu

Osoba do obsługi sklepu internetowego, e-commerce

F.H.U A&M Michał Sobaś
  • Dodano: 23 stycznia 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę na pełen etat do prowadzenia sklepu internetowego. Praca w Kielcach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - administracja sklepu internetowego, - obsługa platform aukcyjnych, - wdrażanie nowego oprogramowania do zarządzania e-sprzedażą, - wsparcie informatyczno-techniczne w firmie, rozwiązywanie bieżących problemów, - wdrażanie nowych rozwiązań i technologii, - realizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie, - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego lub podobnym stanowisku, - mile widziana znajomość narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w kanale e-commerce, - mile widziane dobra znajomość języka angielskiego, - dobra znajomość obsługi komputera i pakietów MS Office, - umiejętność pracy w zespole, - kreatywność, samodzielność i zaangażowanie, - dobra organizacja pracy. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, - możliwość związania się na dłużej z firmą o stabilnej pozycji na rynku, - przyjazną atmosferę pracy, - możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w naszej firmie, bardzo prosimy o przesłanie aplikacji