Operator wypalarki plazmowej / gazowej (Messer Omnimat), Niemcy - od zaraz !

EXBUD
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 07 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Firma EXBUD poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator wypalarki plazmowej / gazowej

Opis stanowiska:
  • obsługa wypalarek jedno- i wielopalnikowych gazowych i plazmowych typu Messer Omnimat,
  • ustawianie palnika,
  • korekcja programu urządzenia,
  • transport blach za pomocą suwnicy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze wypalarek np. Messer Omnimat,
  • umiejętność obsługi suwnic z poziomu roboczego,
  • znajomość j. niemieckiego min. w stopniu podstawowym.
Oferujemy:
  • polską umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – z możliwością wypracowania nadgodzin (również w soboty),
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych 2-osobowych pokojach.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

EXBUD MOBILITY SP.Z O. O., nr cert. 26910.