projektpraca.eu

Kontroler jakości

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 czerwca 2024
  • Ważna do: 01 lipca 2024
134
2024-06-17 2024-07-01

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. zajmujące się prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników poszukuje osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości

Lokalizacja: Dębska Wola k/Kielc, ul Pińczowska 23

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Sprawowanie kontroli jakości nad bieżącą produkcją: komponentów oraz półproduktów. Przeprowadzanie oceny wizualnej,
  • Przeprowadzanie kontroli jakości sprefabrykowanych wyrobów gotowych pod względem wymiarowości, jakości połączeń spawanych oraz zgodności z dokumentacją wykonawczą,
  • Odbiory wyrobów gotowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz o obowiązujące przepisy i normy,
  • Zgłaszanie niezgodności i nieprawidłowości,
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań jakościowych,
  • Udział przy tworzeniu dokumentacji powykonawczej.

  • OFERUJEMY
    • Pracę przy ciekawych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych,
    • Możliwość rozwoju,
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
    • Niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe Techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku konstrukcyjnego i izometrycznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, kątomierz, spoinomierz itp.),
  • Mile wdziane dodatkowe uprawnienia - VT, PT, MT, UT,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl