projektpraca.eu

Operator wózka - Cynkownik

Termetal Ocynkownia Kielce
  • Dodano: 21 czerwca 2024
  • Ważna do: 05 lipca 2024
116
2024-06-21 2024-07-05

Opis stanowiska pracy

TERMETAL PIOTR GLANER to firma z fajną atmosferą pracy i sympatycznym zespołem pracowników. Zakład w Dębskiej Woli należy do najnowocześniejszych w Polsce Zakładów tego typu. Obecnie w związku z większą ilością realizowanych zleceń, poszukujemy

OPERATORÓW WÓZKÓW - CYNKOWNIKÓW

Nasz pakiet startowy dla Ciebie:

·        umowa o pracę – pensja, premia, dodatki od wszystkiego tego odprowadzamy składki – u nas nie ma „kasy pod stołem”

·        wynagrodzenie wypłacane zawsze w umówionym terminie na wskazany rachunek bankowy.

·        praca w Dębskiej Woli w Nowoczesnym zakładzie,

·        ciągłość pracy od poniedziałku do piątku + soboty dla chętnych za podwójną stawkę

·        normalne warunki socjalne, czyste szatnie i prysznice, w okresie zimowym darmowe obiady!

·        ubrania robocze, buty, środki ochrony – które dla Ciebie upierzemy.

·        wypłata zależy wyłącznie od Ciebie - od Twoich umiejętności i doświadczenia oraz zaangażowania – w miarę nabierania doświadczenia rośnie

·        możesz zostać liderem, kierownikiem zespołu, fachowcem w niszowej branży – z nami masz szanse na rozwój!

W zamian od kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracę oraz dyspozycyjności (praca w systemie 3 zmianowym).

Wymagania

  • potrafisz sprawnie poruszać się wózkiem widłowym Combilift

  • posiadasz doświadczenie w pracy na wózku widłowym - załadunek i rozładunek konstrukcji stalowych

  • potrafisz pracować w zespole

  • jesteś sumienny i punktualny

  • poszukujesz wiarygodnego pracodawcy

Zapraszamy do zespołu! Nie masz jak przesłać CV? To nie jest duży problem - dla nas liczysz się Ty! Zadzwoń do nas – 41 260 55 56 z pewnością się dogadamy.

Kontakt z pracodawcą

412605556

Adres e-mail

kadry-kielce@termetal.pl