projektpraca.eu

Operator maszyn stolarskich, bez doświadczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 lipca 2024
  • Ważna do: 19 lipca 2024
86
2024-07-05 2024-07-19

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z Kunowa k. Ostrowca Św. produkującej ościeżnice i drzwi- poszukujemy osób do obsługi maszyn stolarskich. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Aplikuj, a ja oddzwonię do Ciebie z propozycją pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wynagrodzenie 4 300 zł brutto
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa

zadania

  • obsługa maszyn stolarskich
  • prace produkcyjne

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • motywacji i zaangażowania
  • chęci do nauki
  • doświadczenia w pracy fizycznej

 Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Kontakt z pracodawcą

697 501 818

Adres e-mail

kielce@randstad.pl