projektpraca.eu

Pracownik produkcji - VIVE Textile Recycling

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 08 lipca 2024
  • Ważna do: 22 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

VIVE Group – to nowoczesna, innowacyjna i stabilna organizacja działająca od 30 lat w branży recyklingu textyliów w Polsce i Europie. Dołączając do naszego grona będziemy wspólnie przyczyniać się do ochrony środowiska oraz nadawać drugie życie ubraniom. Gwarantujemy nieustanny rozwój i pracę wśród ludzi, którzy tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych przedsięwzięć.

Chcesz być częścią zaangażowanego, pełnego pasji zespołu, który codziennie  wytwarza nowe produkty z przetworzonych włókien tekstylnych?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6

Twoje główne zadania:

  • utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz około produkcyjnych,
  • przestrzeganie ustalonej technologii, receptur i parametrów procesu produkcji,
  • wstępna kontrola jakości wytworzonych produktów,
  • zgłaszanie przełożonym nieprawidłowości zaobserwowanych w procesie produkcji,
  • utrzymanie porządku wokół swojego stanowiska.

W zamian oferujemy:

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
  • wsparcie we wdrożeniu w pierwszych dniach pracy, w perspektywie możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość awansów wewnętrznych,
  • pracę w małym zespole, doświadczonych pracowników,
  • odzież roboczą.

Dodatkowe benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • program emerytalny, program gratyfikacji finansowej za polecenie pracownika,
  • bony i paczki świąteczne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
  • parking pracowniczy.

Spójrz teraz kogo konkretnie poszukujemy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dyspozycyjność 8h dziennie (od poniedziałku do piątku),
  • silna motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Widzisz siebie tutaj? Świetnie – aplikuj!

Odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.