Monter / Spawacz MAG 135 - praca w Niemczech, polska umowa - od zaraz!

EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z O.O.
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 07 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

MONTER / SPAWACZ MAG 135

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac spawalniczych,
  • spawanie elementów stalowych w osłonie CO2 (MAG),
  • spawanie w różnych pozycjach,
  • składanie elementów konstrukcji stalowych i elementów rurowych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera - spawacza,
  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135,
  • praktyka w spawaniu konstrukcji stalowych w metodzie MAG,
  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy:

  • od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca),
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe),
  • zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom,
  • odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia,
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
  • polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe),
  • pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.