projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych

Mostostal Kielce S.A.
  • Dodano: 17 czerwca 2024
  • Ważna do: 01 lipca 2024
111
2024-06-17 2024-07-01

Opis stanowiska pracy

- przygotowanie elementów konstrukcji stalowych do spawania,

- skręcanie , szlifowanie elementów stalowych,

- montaż konstrukcji stalowych.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- terminowe regulowanie wypłat,

- bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dodatki z okazji świąt),

- pracę w stabilnej, renomowanej firmie,

- możliwość zdobywania nowych umiejętności, doświadczenia i uprawnień (obsługa suwnic, hakowy, "zwyżki"),

- możliwość pracy na kontraktach zagranicznych.

Kontakt z pracodawcą

tel. 41 348 91 49; Kielce, ul. Ściegiennego 280

Adres e-mail

praca@mostostal-kielce.com.pl