projektpraca.eu

Mobilny referent w usługach ochrony

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 18 września 2024
  • Ważna do: 04 października 2024
154
2024-09-18 2024-10-04

Opis stanowiska pracy

HR for Business Sp. z o.o. do współpracy zaprasza osoby na stanowisko: Mobilny referent w usługach ochrony osób i mienia

U Nas każdy ma równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Zadania na tym stanowisku to:

  • Nadzór nad wskazanymi obiektami ochrony fizycznej;
  • Nadzór bezpośredni w realizowanych eventach i imprezach masowych;
  • Organizowanie i harmonogramowanie zespołu pracowników;
  • Organizacja zastępstw w razie nagłych nieobecności pracowników;
  • Organizacja bieżących spraw związanych z realizacją usługi dla Klienta.

Oferujemy:

  • Do wyboru przez kandydata - umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Dostęp do pojazdu służbowego wg potrzeb;
  • Możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW;
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego Lux Med.;
  • Opcję zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej i możliwość korzystania z dofinansowań ZFRON;
  • Pracę w przyjaznym zespole oraz wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności.

  Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres  e-mail.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118

Wymagania

  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania priorytetów.

Mile widziane

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;

Kontakt z pracodawcą

510014930

Adres e-mail

m.ozga@impel.pl