Młodszy specjalista ds. SEO - Pozycjoner - praca w siedzibie w Kielcach

adShock.pl
  • Dodano: 12 lutego 2021
  • Ważna do: 26 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Młodszy Specjalista ds. SEO - praca w siedzibie w Kielcach

adShock.pl to zespół ponad 40 specjalistów w dziedzinie SEO/SEM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z sukcesem pozycjonujemy mniejsze, lokalne, ale również duże, ogólnopolskie projekty sklepowe.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko młodszego specjalisty ds. SEO.

Masz doświadczenie w pracy z narzędziami pokroju Senuto, AHREFS, Google Analytics? Jesteś domorosłym pozycjonorem? Zgłoś się i sprawdź, czy sprostasz wyzwaniu!

CO BĘDZIESZ DLA NAS ROBIĆ:

- opracowywać zalecenia optymalizacyjne,
- optymalizować serwisy internetowe,
- prowadzić proces link buildingu pod okiem specjalisty
- wspierać zespół SEO i dział handlowy w bieżących zadaniach i analizach.

CO DAJEMY W ZAMIAN:
- pracę w zgranym zespole, wśród specjalistów, którzy będą dla Ciebie wsparciem,
- umowę o pracę lub B2B (wedle życzenia),
- narzędzia do pracy (telefon, laptop),
- indywidualne podejście, dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę nie tylko z zakresu pozycjonowania ale także budowy stron internetowych czy kampanii PPC,
- dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
- możliwość rozwinięcia skrzydeł w branży SEO!

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

- gotowość do tymczasowej relokacji do Poznania (2 miesiące szkolenia w zespole SEO).

CECHY IDEALNEGO KANDYDATA:

- znajomość podstaw HTML/CSS (umiejętność może być weryfikowana na rozmowie),
- podstawowa znajomość PHP i systemu WordPress,
- co najmniej podstawowa, praktyczna znajomość narzędzi pozycjonerskich - Senuto, AHREFS, Google Analytics, Google Search Console,
- znajomość podstawowej wiedzy w zakresie pozycjonowania,
- zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,
- biegłość w posługiwaniu się komputerem,
- samodzielność i proaktywne podejście do pracy,
- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

MILE WIDZIANE:

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętności miękkie pozwalające prowadzić telekonferencje/wideokonferencje z klientami firmy, np. w zakresie omówienia dotychczasowej współpracy, analizy konkretnego zagadnienia SEO "w locie",
- lekkość wysławiania się,
- pomysłowość w zakresie rozwiązań optymalizujących stronę,
- błyskotliwość, umiejętność wyciągania wniosków,
- j. angielski w stopniu umożliwiającym komunikację,
- doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem, dobieranie odpowiedniej argumentacji, przedstawiania korzyści z proponowanych rozwiązań itp...

Nadajesz się? Zostaw CV!