projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. administracji działu obróbki blach

Enerko Energy
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 08 października 2024
124
2024-09-24 2024-10-08

Opis stanowiska pracy

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa przemysłowego mającego na celu efektywne wykorzystanie energii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczukowice k/Kielc

Opis zadań:

  • Wprowadzanie do obiegu nowych zleceń;
  • Udział w przygotowywaniu wycen i raportów przy wsparciu koordynatora;
  • Udział w prowadzeniu ewidencji związanej z zamawianiem, przyjmowaniem, wydawaniem i inwentaryzowaniem detali według przyjętych zasad;
  • Nadzór nad ustalonym przebiegiem procesu, wdrażanie usprawnień;
  • Wystawianie faktur i monitoring płatności w programie Optima;
  • Zamawianie potrzebnych materiałów, ich ofertowanie;
  • Kontakt z klientami / kontrahentami;
  • Analizowanie rysunków technicznych pod kątem możliwości wykonania zlecenia;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne co najmniej średnie;
  • Znajomość rysunku technicznego – wymóg konieczny;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ;
  • Sprawna praca przy komputerze, znajomość MS Office (Excel, Word);
  • Uporządkowanie, bardzo dobra umiejętność organizacji czasu, samodzielność i odpowiedzialność;
  • Wysoka kultura osobista, skrupulatność i rzetelność;
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z ludźmi;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilna praca i współpraca na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę,  dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość dalszego awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej drogą mailową  rekrutacja@enerko.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska). Zapraszamy naszą stronę www.ioze.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Spółkę ENERKO ENERGY.”

Kontakt z pracodawcą

780095049

Adres e-mail

rekrutacja@enerko.pl