projektpraca.eu

Młodszy inżynier

NSK POLSKA S.A.
  • Dodano: 30 sierpnia 2024
  • Ważna do: 13 września 2024

Opis stanowiska pracy

NSK POLSKA S.A. z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier (nr ref. PR0001669)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kontakt oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów
  • Wsparcie w przygotowaniu i prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz dla klientów
  • Dobór łożysk do odpowiednich aplikacji
  • Aktywne wsparcie kampanii marketingowych NSK

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Jesteś otwarty/-a na rozwój osobisty oraz lubisz podejmować wyzwania
  • Jesteś absolwentem/-tką wyższej uczelni technicznej o profilu mechanicznym (warunek konieczny)
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • Prześlij swoje CV, umieszczając numer referencyjny w tytule, na adres: cader-m@nsk.com
  • Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji 13/09/2024

Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl) i kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

Oferujemy:

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych - wsparcie dla naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych, bonusy na święta i dofinansowanie do wypoczynku
  • Rozwój zawodowy i szkolenia - finansujemy i umożliwiamy zdobywanie certyfikatów oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Premie - dodatkowe bonusy finansowe
  • Stabilizację - jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferujemy pewność co do przyszłości
  • Ubezpieczenie Grupowe – z nami zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny
  • Międzynarodowe środowisko pracy - szansa na kontakt z osobami z wielu krajów i szlifowanie języków obcych
  • Karta sportowa - siłownia, joga, basen a może sztuki walki? Dofinansowujemy możliwość aktywnego wypoczynku po pracy.