projektpraca.eu

Mechanik - monter maszyn

Manix Automatyka i Budowa Maszyn
  • Dodano: 04 stycznia 2021
  • Ważna do: 18 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Skręcanie podzespołów mechanicznych,
  • Pasowanie i montaż narzędzi
  • Składanie maszyn z systemów Bosch
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Praca z zespołem konstruktorów
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych

Wymagania

Wymagania mile widziane na powyższe stanowisko :

  • Umiejętność obsługi tokarki oraz frezarki
  • Umiejętność odczytywania schematów mechanicznych
  • Wiedza techniczna i doświadczenie praktyczne w zakresie mechaniki
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:  manix.automatyka@gmail.com lub kontakt tel. 693418-612