Mechanik / konserwator maszyn budowlanych, samochodów, sprzętu budowlanego

Grupa ST
  • Dodano: 20 września 2024
  • Ważna do: 04 października 2024
68
2024-09-20 2024-10-04

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanik / konserwator maszyn i urządzeń będących własnością naszego przedsiębiorstwa.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie podstawowych napraw i serwisów w maszynach budowlanych na miejscu budowy (m.in. koparko-ładowarki, koparki, samochody flotowe, wózki widłowe)
  • wykonywanie napraw i serwisów drobnego sprzętu na miejscu budowy (m.in. zagęszczarki, piły spalinowe, kosy spalinowe, agregaty etc.)
  • konserwacja, przeglądy okresowe sprzętów
  • inne obowiązki wynikające z bieżącej działalności

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • możliwość bezpłatnych szkoleń zewnętrznych
  • ubezpieczenie grupowe

Prosimy o kontakt telefoniczny 665 887 655

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane inne uprawnienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność i organizacja czasu pracy
  • usuwanie awarii na miejscu budowy

Kontakt z pracodawcą

665887655

Adres e-mail

biuro@grupast.pl