projektpraca.eu

Manager ds. Klientów Korporacyjnych (branża IT)

GRh Polska
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży IT poszukujemy:

Menadżera ds. klientów korporacyjnych

Miejsce pracy: ZDALNIE

Zakres obowiązków:

Identyfikacja potrzeb i oczekiwań klientów, pozyskiwanie informacji i rozpoznawanie nowych obszarów sprzedaży Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku korporacyjnym Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji,

prowadzenie dialogu technicznego, sporządzanie notatek ze spotkań, przygotowywanie ofert

Obsługa i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z klientami Aktywna współpraca z działami operacyjnymi wspierającymi skuteczną obsługę

Klientów

Warunki pracy:

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00 Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności System premiowy uzależniony od wyników Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem Samochód służbowy Niezbędne wsparcie z innych działów: Telemarketing, Dział Wsparcia sprzedaży (pomoc w dokumentach sprzedażowych), Dział Zamówień Centralnych (wsparcie przy zamówieniach), Dział Projektowy (Wsparcie Analityków oraz Business Development Managerów) Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny Opieka medyczna z PZU Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie) Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą Coroczne imprezy integracyjne A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Zależy nam na Managerze który:

  • Posiada doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw
  • Ma doświadczenie w kontaktach z klientem korporacyjnym oraz zna specyfikę funkcjonowania dużych firm
  • Zna techniki sprzedaży ? od pozyskania do zamknięcia?
  • Posiada wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT

Posiada umiejętności organizacji spotkań handlowych z klientami, prowadzenia dialogu technicznego oraz prezentacji ukierunkowanych na potrzeby klientów

  • Ma czynne prawo jazdy kat B.

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).