projektpraca.eu

Magazynier

Opoltrans
  • Dodano: 03 lipca 2024
  • Ważna do: 17 lipca 2024
342
2024-07-03 2024-07-17

Opis stanowiska pracy

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy Magazyniera do Oddziału Opoltrans w Kielcach. przy ulicy Długiej 28

Opis zadań:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, praca na skanerze

  • Utrzymywanie porządku na magazynie

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych

  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywacyjny system prowizyjny

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

  • Wsparcie w szkoleniu, wdrożeniu i bieżącym wykonywaniu zadań

Zapraszamy do współpracy :)

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 77 40 99 505

Kontakt z pracodawcą

774099505

Adres e-mail

rekrutacja@opoltrans.com.pl