projektpraca.eu

Lekarz specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej

WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 20 marca 2023
  • Ważna do: 20 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze zatrudni lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Miejsce wykonywania pracy: WSS im. Św. Rafała w czerwonej Górze - Oddział VI Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

Wymagania

  • dyplom specjalisty,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Termin składania dokumentów: 2023-03-31

Miejsce składania dokumentów: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl

wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV,

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zamieszczone na stronie internetowej www.czerwonagora.pl w zakładce Praca pod ogłoszeniem

Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje

Wszelkich informacji na temat zatrudnienia udziela Kierownik Działu Kadr pod numerem telefonu (041) 346-55-45 w. 230 lub 607 508 083

Inne informacje:

  1. Prosimy o dołączenie załączonej klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji załączonej na stronie internetowej www.czerwonagora.pl w zakładce Praca pod ogłoszeniem. W przypadku braku powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzyć Pani/Pana aplikacji, a dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone. Dokumenty przesłane w procesie rekrutacji nie podlegają zwrotowi.
  2. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
  3. Zastrzega się możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  4. Kandydatki/ kandydaci spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie. Oferty odrzucone zostaną zniszczone.Dodatkowych informacji udziela Dział Kadr pod numerem telefonu: (041) 346-55-45 w. 123,230