projektpraca.eu

Koordynator ds. administracji i logistyki

LOGIS sp. z o.o.
  • Dodano: 12 czerwca 2024
  • Ważna do: 26 czerwca 2024
343
2024-06-12 2024-06-26

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: ul.Sieje 121 A, 25-561 Kielce

Opis zadań:

  • zapewnienie sprawnego działania biura pod kątem administracyjnym i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz informacji pomiędzy działami firmy
  • współpraca z firmami spedycyjnymi oraz nadzór nad transportami/wysyłkami
  • realizacja bieżących zakupów na potrzeby firmy
  • archiwizacja dokumentacji (faktury, protokoły, umowy, wz)
  • ścisła współpraca z innymi działami, Zarządem i Kierownictwem

Mile widziane:

  • znajomość programu ERP Optima
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • pracę w ambitnym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • możliwości rozwoju przy współpracy z doświadczoną kadrą

Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:30-15:30

Wymagania

  • systematyczność, punktualność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • pozytywne nastawienie zdolności planowania i rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość obsługi komputera oraz narzędzi biurowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Kontakt z pracodawcą

607-152-890

Adres e-mail

rekrutacja@logisspzoo.pl