projektpraca.eu

Kontroler jakości

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 czerwca 2024
  • Ważna do: 04 lipca 2024
85
2024-06-20 2024-07-04

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. zajmujące się prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników poszukuje osoby na stanowisko Kontroler Jakości

Lokalizacja: Dębska Wola/ Morawica

 Twoje obowiązki:

  • Kontrola jakości produkowanych komponentów i półproduktów. Przeprowadzanie oceny wizualnej,

  • Kontrola jakości sprefabrykowanych wyrobów gotowych pod względem wymiarowości, jakości połączeń spawanych oraz zgodności z dokumentacją wykonawczą,

  • Odbiory wyrobów gotowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz obowiązujące przepisy i normy,

  • Zgłaszanie niezgodności i rozwiązywanie problemów jakościowych,

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań jakościowych,

  • Udział w tworzeniu dokumentacji powykonawczej.

Co oferujemy :

  • Ciekawe projekty dla klientów krajowych i zagranicznych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w szkoleniach,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość rysunku konstrukcyjnego i izometrycznego,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, kątomierz, spoinomierz itp.),

  • Mile widziane uprawnienia VT, PT, MT, UT,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl