projektpraca.eu

Ślusarz

PRMI Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lipca 2024
  • Ważna do: 15 lipca 2024
43
2024-07-01 2024-07-15

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko: Ślusarz

Miejsce pracy: Huta Ostrowiec

Zakres obowiązków:

  • Remonty maszyn i urządzeń hutniczych.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
  • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,
  • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia do spawania i cięcia gazowego

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl