projektpraca.eu

Konsultantka ślubna / sprzedawca

MARBO s.c.
  • Dodano: 13 czerwca 2024
  • Ważna do: 27 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy: Konsultantka ślubna/ sprzedawca ????

Twój zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa klientek,
- identyfikacja indywidualnych potrzeb Panny Młodej,
- umiejętność dobrania sukni do figury oraz charakteru Panny Młodej,
- zdejmowanie dokładnych wymiarów ,
- dbałość o porządek i estetykę w salonie.

Oferujemy:
- praca na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Praca w centrum Kielc

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- umiejętności budowania relacji z klientem poprzez aktywną obsługę i sprzedaż,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientem,
- orientacji na realizację celów sprzedażowych,
- wysokiego poziomu kultury osobistej,
- poczucia estetyki,
- kreatywnego myślenia,
- optymizmu i zaangażowania,
- dyspozycyjności,
- prowadzenie firmowego fb oraz instagrama nie jest Ci obce? - będzie to dodatkowym atutem!

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży ślubnej),
- znajomość branży ślubnej

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "konsultantka ślubna", na adres: ms@msmoda.pl