projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny - umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
  • Dodano: 19 października 2021
  • Ważna do: 02 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, telefon i tekst ?AGENCJA ZATRUDNIENIA FUNDACJI FUGA MUNDI Poszukujemy osoby Konsultant na stanowisko: telefoniczny Obowiązki: telefoniczny kontakt klientem, Przedstawianie oferty, Nawią?zywanie utrzymywanie długofalowych relacji z klientem Oferujemy: Umowę pracę, pracę w systemie jednozmianowym -16), pracę w centrum kielc, miłą atmosferę Wymagania: Komunikatywność Łatwość W nawiązywaniu kontaktów, dobra dykcja, aktualne orzeczenie stopniu niepełnosprawro??ci- warunek konieczny Aplikuyt kielce@ffm.pl Więcej informacji po numerem: 534 036 447?

??? KONSULTANT TELEFONICZNY ???

Obecnie dla Firmy, z którą współpracujemy poszukujemy pracownika na stanowisko - KONSULTANT TELEFONICZNY!

Nie jest to CallCenter?? Twoim zadaniem będzie zapoznanie Klienta z ofertą firmy oraz nawiązywanie długofalowych relacji.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Jednozmianowy system pracy - 08:00-16:00
  • Szkolenie wdrażające do pracy
  • Pracę w centrum Kielc
  • Przyjazną atmosferę

OBOWIĄZKI:

  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Przedstawianie oferty firmy
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałej relacji z Klientem
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Wprowadzanie danych do komputera

WYMAGANIA:

  • Komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra dykcja
  • Zaangażowanie, chęć do pracy, pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem będzie dodatkowym atutem
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny!

Jeśli jesteś zainteresowany proponowanym stanowiskiem - aplikuj swoje CV na adres e-mail: kielce@ffm.pl

Więcej informacji uzyskasz pod nr telefonu: 534 036 447

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, która zajmuje się aktywizacją zawodową osób, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności, realizujemy projekty opierające się o staże, szkolenia, zatrudnienia.