projektpraca.eu

Kierownik robót elektrycznych

IT Control Sp z o o
  • Dodano: 24 października 2019
  • Ważna do: 24 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Warunki pracy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- forma zatrudnienia: umowa B2B, umowa o pracę

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- samochód służbowy, komputer, telefon

- wynagrodzenie 8000-10000

Wymagania

WYMAGANIA:

- ukończone studia wyższe o profilu elektrycznym

- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych

- czynne prawo jazdy

- znajomość aplikacji technicznych oraz biurowych

- dyspozycyjność

- samodzielność

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OBOWIĄZKI:

- prowadzenie procesu inwestycyjnego w zakresie robót elektrycznych i teletechnicznych

- koordynacja podwykonawców

- nadzór nad dokumentacją formalną oraz merytoryczną

- koordynacja harmonogramów

- nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej

Poszukujemy kierownika do pracy na budowie w Gdańsku