projektpraca.eu

Kierownik kontraktu - Niemcy - prefabrykacja

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 03 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Konieczna znajomość języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowością oraz koordynacja wykonywanych prac w branży prefabrykacyjnej,
  • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników,
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość produkcji,
  • planowanie produkcji i związanych z nią niezbędnych zasobów sprzętowych oraz osobowych,
  • bieżąca współpraca z klientem oraz kierownictwem produkcji,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem pracowników,
  • samodzielność w działaniu,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność – praca na kontrakcie w Niemczech,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podjęcia długoletniej, stabilnej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro,
  • premie uzależnione od wyników,
  • służbowe mieszkanie oraz auto,
  • elastyczny czas pracy,
  • narzędzia i środki BHP na koszt pracodawcy.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj: Kliknij tu!