projektpraca.eu

Kierownik działu wsparcia technicznego

APR System
  • Dodano: 14 stycznia 2021
  • Ważna do: 28 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Ciekawą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Multisport inne benefity :)!

Obowiązki:

  • Koordynowanie prac zespołu wsparcia klienta,
  • Obsługa i zarządzanie zgłoszeniami klientów,
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z klientem,
  • Raportowanie z postępów prac zespołu oraz z historii zgłoszeń,
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykiem oraz zespołem developerskim,
  • Zbieranie wymagań i przeprowadzanie szkoleń i prezentacji u klienta,
  • Zarządzanie zakresem prac do wykonania,
  • Zlecanie zadań i odbiory,
  • Odpowiedzialność za jakość wykonania zlecanych prac,

Wsparcie z obsługi systemów:

  • Pomoc telefoniczna i elektroniczna Klientom firmy w zakresie obsługi dostarczanego oprogramowania,
  • Raportowanie nie rozwiązanych kwestii pomocy do przełożonych.
  • Testy oprogramowania
  • Wykonanie/tworzenie testów oprogramowania, raportowanie błędów, kontrolowanie stanu ich realizacji oraz późniejsza weryfikacja poprawności ? rejestracja w wewnętrznych systemach firmy APR System.

Prowadzenie projektów obejmujące:

  • Weryfikacja zakresu, projektu, wykonalności, czasochłonności i kosztochłonności, tak aby przedstawione wartości były realne i dotrzymywane w trakcie realizacji,
  • Odpowiedzialność za zespół, jego kompetencje, szkolenia oraz rekrutację,
  • Utrzymanie dobrych relacji w zespole, pomysły na motywację, sugerowanie rozwiązań ułatwiających i usprawniających pracę ludzi,
  • Przygotowanie planu szkoleń dla nowych pracowników, wykonywanie szkoleń (samodzielnie i/lub z pomocą zespołu),
  • Sugestie techniczno-organizacyjne wypracowywane razem z Koordynatorem oraz ich wdrażanie,
  • Sugestie dotyczące rozwoju działu, sposobu funkcjonowania i zmian,
  • Wsparcie dla wdrażanych produktów u klienta, sprawne usuwanie błędów, organizacja pracy wdrożeniowej,
  • Przygotowanie i nadzór nad budżetem działu,
  • Odpowiedzialność za to aby program działał zgodnie z potrzebami rynku,
  • Organizacja i wsparcie działań handlowych. Pomoc w przygotowaniu materiałów handlowych, prezentacji handlowych w obrębie funkcjonalności produktu,

Wymagania

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zaangażowanie, inicjatywa i profesjonalizm działania,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.
  • Wysoka kultura osobista.