projektpraca.eu

Instalator fotowoltaiki, Ekipy monterskie

ELQ S.A.
  • Dodano: 14 listopada 2019
  • Ważna do: 27 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

ELQ Spółka Akcyjna to fuzja doświadczenia i nowoczesności

Ponad 40 lat z energetyką zawodową

Nikt Ci nie da tego co możemy dać Ci my!

Warunek jest jeden: MUSISZ BYĆ DOBRY / BARDZO DOBRY

Grupa ELQ S.A. od ponad 45 lat produkuje stacje energetyczne dla różnych inwestorów. Obecnie, jako jedyna firma w Polsce jest jednocześnie wykonawcą farm pod klucz ale i producentem kluczowych urządzeń energetycznych. Pracownicy ELQ S.A. posiadają bogatą wiedzę dotyczącą oczekiwań technicznych koncernów energetycznych w zakresie warunków technicznych, pomiarów, odbiorów stacji, odbiorów przyłączy i ostatecznych odbiorów farm.

ELQ S.A. jest liderem dostaw stacji na rynku OZE, jako: profesjonalny wykonawca EPC inwestycji OZE (farmy PV i wiatrowe); deweloper inwestycji OZE i jedna z większych firm wykonawczych w Polsce.

ELQ SA zapewnia kompleksową obsługę od zera do uruchomienia i wybudowania pod klucz inwestycji, gdzie w skład tego procesu wchodzą między innymi: zakładanie spółki celowej SPV; przygotowywanie umów dzierżawy gruntu; wykonywanie projektów farm; uzyskiwanie warunków przyłączeń; uzyskiwanie pozwoleń na budowę; przygotowywanie dokumentacji na aukcje w URE; uczestnictwo w aukcjach URE; doprowadzanie do zawarcia umów z URE na sprzedaż energii; budowa farm pod klucz; uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie; uzyskiwanie koncesji.

W związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy Kandydatów / Kandydatki na stanowisko:

Instalatora fotowoltaiki, Ekipy Monterskie

Miejsce pracy: Wielkopolska, Śląsk, mazowieckie

Oferujemy:

  • Zdobycie nowego zawodu w nowej szybko rozwijającej branży
  • Stałe wynagrodzenie i premie finansowe
  • Stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę
  • Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi
  • umiejętności menadżerskich, skutecznej komunikacji, negocjacji ? umiejętności, które potrzebne są w każdej sytuacji życiowej i zawodowej.
  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • Rozwój ? szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE

Zakres zadań:

  • Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektu, uruchamianie urządzeń
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Szkolenie klientów z obsługi urządzeń systemów PV
  • Współpraca ze wszystkimi współpracownikami firmy oraz naszymi klientami
  • Udział w szkoleniach rozwojowych, dzielenie się wiedzą

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy elektryka lub dekarza
  • Mile widziane doświadczenie z pracą związaną z instalacjami PV
  • Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi
  • Samodzielność w wykonywanych pracach
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia OZE ? mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub ofert pod adres: rekrutacja@elqsa.pl lub zapraszamy do kontaktu: tel. 513291459 (dzwoń lub wyślij sms ? oddzwonimy)

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści klauzuli: Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych tj. ELQ S.A. z siedzibą w Częstochowie 42-200, ul. Jagiellońska 81/83, NIP: 8992609747. Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania zamieszczonych na stronie www.elqsa.pl. Dane są przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Jeśli nie dojdzie do zawarcia umowy o pracę, to dane przestaną być przetwarzane.