projektpraca.eu

Handlowiec

ACTIVTEK SP. Z O.O.
  • Dodano: 28 sierpnia 2024
  • Ważna do: 11 września 2024

Opis stanowiska pracy

Activtek od kilkunastu lat jest producentem i jedynym certyfikowanym w Polsce dystrybutorem systemów oczyszczających powietrze, działających w oparciu o aktywną, zaawansowaną technologię RCI ActivePure® – Promieniową Jonizację Katalityczną. Na polskim rynku systemy firmy Activtek pojawiły się w 2010 roku. Od tego czasu liczba wykonanych realizacji oraz użytkowników systemów stale rośnie.

 Jeśli więc jesteś kontaktową osobą, która nie boi się rozmawiać z ludźmi, lubisz pracować w terenie i ciekawią Cię nowoczesne technologie, to dobrze trafiłeś! Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: HANDLOWIEC (CAŁA POLSKA)

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz dbałość o wizerunek firmy
  • aktywna sprzedaż technologii ActivePure
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,

Oferujemy

-pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie

-atrakcyjny system wynagrodzeń- podstawa+  wysoka prowizja

-szkolenia i wspieranie rozwoju zawodowego

-umowę o pracę

-samochód i telefon służbowy

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

CV PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES E -MAIL: biuro@activtek.pl