Doradca techniczno-handlowy - wyposażenie dla branży spożywczej

FOODJobs
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
46
2024-09-13 2024-09-30

Wymagania

Opis stanowiska pracy

  • Aktywna sprzedaż asortymentu firmy (obszar obsługi województw: śląskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie - mile widziane osoby z tych regionów)
  • Obsługa klientów firmy
  • Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielne przeprowadzanie rozpoznania rynku
  • Współtworzenie planu sprzedaży oraz jego realizacja
  • Spotkania z Klientami na terenie podległego regionu
  • Monitorowanie sytuacji w branży
  • Doradztwo Klientowi w zakresie asortymentu firmy (audyty w zakładach produkujących żywność)

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność dopasowania się do warunków panujących w firmie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość obsługi Subiekt GT oraz Gestor GT
  • Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań: samochód, laptop, telefon

Kontakt z pracodawcą

788-566-530

Adres e-mail

b.swirk@foodjobs.pl