projektpraca.eu

Grafik komputerowy

P.H. "MAM" Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 stycznia 2020
  • Ważna do: 01 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Handlowe "MAM" Sp. z o.o. z siedzibą w Zgórsku, k. Kielc poszukuje kandydatów/ki do pracy stacjonarnej na stanowisku GRAFIK KOMPUTEROWY.

Jako Grafik komputerowy będziesz odpowiedzialny/a za:

  • przygotowanie do druku materiałów graficznych
  • tworzenie kreatywnych moodboardów produktowych/wnętrzarskich
  • skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych
  • projektowanie materiałów wewnętrznych
  • projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych
  • wizualizacje reklam zewnętrznych
  • prowadzenie Instagrama
  • współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe zgodnie z akcjami marketingowym

Wymagania

  • min. roczne doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zmysł artystyczny
  • znajomości technik druku
  • znajomości programów: pakiet Adobe Photoshop, Indesign, Ilustrator, Corel
  • wiedzy z zakresu identyfikacji wizerunkowej, komunikacji wizualnej
  • znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych
  • kreatywnego myślenia, twórczego podejścia
  • mile widziane portfolio

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy
  • nietuzinkową atmosferę w pracy, domową, koleżeńską, bez korporacyjnych targetów
  • kontakt z branżą z produktami luksusowymi