projektpraca.eu

Grafik komputerowy - praca stała

Agencja Interaktywna PIXELIS
  • Dodano: 16 września 2020
  • Ważna do: 30 września 2020

Opis stanowiska pracy

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym lub umowa B2B)
  • pracę w stabilnej i dynamicznej firmie atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od efektów, zaangażowania i doświadczenia)
  • możliwość rozwoju i styczność z ciekawymi Klientami
  • niezbędne narzędzia i dobre warunki pracy
  • dołączenie do kreatywnego zespołu
  • wygodny fotel, dwa monitory i dobrą atmosferę  :)

Wymagania

  • umiejętność projektowania stron i sklepów internetowych
  • umiejętność tworzenia logotypów i materiałów reklamowych
  • dobra znajomość pakietu Adobe i Corel
  • dobra organizacja pracy i terminowość
  • kreatywność i twórcze podejście
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność rozmawiania z klientami

  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność
  • dokładność i samokontrola przy wykonywaniu pracy
  • pozytywne nastawienie i otwartość
  • otwartość na rozwój i samodoskonalenie zawodowe
  • śledzenie bieżących trendów
  • Wysoka kultura osobista
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego byłaby dodatkowym atutem

jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych warunków a nie boisz się wyzwań i jesteś nastawiony(a) na rozwój to pisz, rozważymy każdą kandydaturę.