projektpraca.eu

Główna Księgowa

Polonica D.Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o. o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ

Zadania:

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • analiza i nadzór nad fakturami kosztowymi

  • dekretacja dokumentów i księgowanie w systemie Symfonia

  • opracowywanie raportów i analiz dla zarządu

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • uzgadnianie obrotów i sald

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości

  • znajomość pełnej księgowości

  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej

  •  znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego oraz przepisów dot. ubezpieczeń społecznych

  • znajomość pakietu MS Office

  •  znajomość programu Symfonia