projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych

GRH Polska
  • Dodano: 10 maja 2024
  • Ważna do: 24 maja 2024
61
2024-05-10 2024-05-24

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Nontron, Francja
Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:

Praktyczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku (min. 1 rok)
Mile widziane: uprawnienia na zwyżki lub ładowarkę teleskopową oraz prawo jazdy kat. B+E
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:

Francuską umowę o pracę oraz ok. 39h pracy tygodniowo
Stawkę podstawową w wysokości 12, 50-17, 50 euro brutto/h - możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia i kompetencji!
Dietę 237 euro/msc oraz dodatek transportowy 170 euro/msc
Zapewnioną odzież roboczą i narzędzia
Możliwość skorzystania z benefitów wynikających z formy zatrudnienia oraz pomoc w wynajęciu zakwaterowania - przez pierwszy miesiąc zapewnione i opłacone przez klienta
Zakres prac dostosowany do Twoich umiejętności - pracuj przy tym, na czym się znasz!

Zakres obowiązków:

Przygotowanie placu budowy, czytanie planów konstrukcyjnych, obsługa urządzeń dźwigowych i specjalistycznych narzędzi
Instalacja metalowych elementów konstrukcyjnych: spawanie, cięcie i montaż
Precyzyjne mocowanie części w celu zapewnienia stabilności konstrukcji, praca na wysokości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego!
grhpolska.recruitify.ai/job/65d1d0d4-e0ee-40e6-8291-bf5d7018fa9d?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

0518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com