projektpraca.eu

Full Stack Developer PHP

WEBTEC SP. Z O.O.
  • Dodano: 23 stycznia 2020
  • Ważna do: 23 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Kto poszukuje

WEBTEC Agencja Marketingowa Full Service działająca na rynku polskim od 12 lat. Na co dzień zajmująca się budowaniem marek firm polskich na rynku lokalnym i zagranicznym poprzez działania e-marketingu.

Osoba na wskazanym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie stron i sklepów internetowych. W szczególności opracowywanie layout HTML/CSS/JS na bazie indywidualnych projektów graficznych. Instalację layout jako szablonu dla Wordpress (+ Woocommerce). Dodatkowym atutem będzie znajomość sklepu Shoper. Opcjami dodatkowymi sklepy Prestashop, IAI Shop, Comarch pod kątem wdrażania szablonów graficznych oraz podstawowa instalacja i konfiguracja.

Oferujemy:

  • szkolenie uzupełniające w zakresie systemów Shoper.
  • umowa o pracę lub B2B
  • nowoczesne biuro zlokalizowane 300 metrów od rynku w Kielcach (stare miasto)
  • komfortowe warunki pracy na sprzęcie MacBook PRO z dodatkowym 24? monitorem
  • codziennie świeżo zmieloną kawę z ekspresu
  • parking podziemny na rower, prysznic
  • miłą atmosferę i warunki pracy
  • akceptujemy również pracę zdalną.

Wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • dobra znajomość PHP, MySQL, JS
  • opanowanie fundamentalnych koncepcji front-end takich jak DOM, zdarzenia czy debugowanie w przeglądarce
  • Znajomość podstaw jednego popularnego frameworku front-end np. Angular, React, Vue.js
  • wiedza na temat architektury nowoczesnych aplikacji webowych oraz fundamentalnych koncepcji takich jak MVC, mikrousługi itp
  • niezbędna wiedza w zakresie projektowania stron i sklepów RWD
  • dobra znajomość systemu WordPress i Woocommerc na poziomie umożliwiającym tworzenie własnych szablonów graficznych i wtyczek
  • dodatkowym atutem będzie znajomość edytora wizualnego DIVI
  • znajomość Adobe Photoshop na poziomie niezbędnym do realizacji strony na podstawie przesłanego projektu w tym optymalizacji grafiki na potrzeby www
  • umiejętność współpracy z grafikiem, programistą, a w szczególności z projekt menadżerem.
  • dokładność
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania i terminowość
  • umiejętność skupienia się na przydzielonych zadaniach
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie poparte wykonanymi realizacjami