projektpraca.eu

Fizjoterapeuta

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach
  • Dodano: 07 stycznia 2021
  • Ważna do: 21 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie indywidualnych zajęć  z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną
  • prowadzenie dokumentacji
  • udział w zebraniach zespołów terapeutycznych
  • sprawowanie opieki nad wychowankami OREW i pomoc w czynnościach higienicznych wychowanków OREW

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunek fizjoterapeuta
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy zawodowej z dziećmi niepełnosprawnością intelektualną

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie swojej aplikacji (CV i List Motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji) tylko na adres mailowy: zk.kielce@psoni.org.pl bądź Pocztą Polską na adres: Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego ul. Chęcińska 23, 25-020 Kielce do 22.01.2021r.