projektpraca.eu

Elektryk

PRMI Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lipca 2024
  • Ważna do: 15 lipca 2024
58
2024-07-01 2024-07-15

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Dębska Wola k/Kielc, ul Pińczowska 23/Praca w terenie

Zakres obowiązków:

·        Sporządzanie ofert elektryki i automatyki elektrycznej,

·        Zorganizowanie pracy dla zakresu elektryki i automatyki (dobranie i zakup materiałów, współpraca z podwykonawcami, kooperacje sprzętowe, np. wynajęcie podnośnika, koparki itp.),

·        Przygotowanie dokumentacji powykonawczej,

·        Wykonanie pomiarów elektrycznych,

·        Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i dopuszczeń zgodnie z wymaganiami obiektu (przestrzeganie przepisów BHP w trakcie realizacji zadań),

·        Praca w biurze i w terenie.

To oferujemy:

·        Elastyczność zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B,

·        Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,

·        Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,

·        Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,

·        Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Wymagania

·        Wykształcenie techniczne w kierunku elektryki,

·        Uprawnienia SEP,

·        Doświadczenie na stanowisku elektryk – min. 1 rok,

·        Mile widziana znajomość programu AutoCAD,

·        Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,

·        Prawo jazdy kat. B.,

·        Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl