projektpraca.eu

Elektronik,technik elektronik

simloczek.pl
  • Dodano: 29 listopada 2022
  • Ważna do: 13 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Firma z 22-letnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko technik Elektronik który będzie zajmował się naprawą, serwisowaniem:

  • telefonów,
  • tabletów,
  • laptopów
  • innych urządzeń mobilnych.

Firma oferuję wdrożenie w naprawę telefonów dla pracowników którzy chcą zdobywać nowe doświadczenie oraz znających podstawy elektroniki.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Praca na terenie Kielc, godziny pracy 9 - 17

Wymagania

  • umiejętność lutowania
  • umiejętność używania Hot Air
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • umiejętności manualne
  • znajomość Multimetru oraz wykonywania prostych pomiarów
  • dobra organizacja pracy
  • cierpliwość
  • mile widziana znajomość podstaw elektroniki
  • mile widziana znajomość języka angielskiego